Loading...

Çocuktan Al Haberi Ünlüler Yılbaşı Özel Bölümü

 
Loading...

Çocuktan Al Haberi - Çocuktan Al Haberi Ünlüler Yılbaşı Özel Bölümü

Çocuktan Al Haberi Ünlüler Yılbaşı Özel Bölümü - Çocuktan Al Haberi

Çocuktan Al Haberi Ünlüler Yılbaşı Özel Bölümü - playertube best videos

playertube best videos - Çocuktan Al Haberi Ünlüler Yılbaşı Özel Bölümü
Share to your friends - Çocuktan Al Haberi Ünlüler Yılbaşı Özel Bölümü
  • Views 1,267,761 times

Abone Ol → http://showtv.tv/nhb1hG

https://www.instagram.com/cocuktanalhaberishowtv
https://www.facebook.com/CocuktanAlHaberi
https://twitter.com/cocuktnalshowtv
Başvurularınız için: http://www.showtv.com.tr/basvuru/cocuktan-al-haberi

Sunuculuğunu Evrim Akın'ın üstlendiği çocukların inanılmaz eğlenceli ve müthiş hayal dünyasının keşfedildiği "Çocuktan Al Haberi" yılbaşı özel bölümüyle geliyor!

Türkiye'nin en çok eğlendiren, en sevilen ünlüleri yeni yıla Çocuktan Al Haberi'nin birbirinden tatlı minikleriyle giriyor. Yılmaz Morgül, Burak Kut, Safiye Soyman, Faik Öztürk, Sahrap Soysal, Aydın Kurtoğlu, Sefa Doğanay, Aynur Aydın ve Özlem Yıldız gibi isimlerinin konuk olacağı yılbaşı özel bölümünde miniklerle yarışacak ünlüler ise Aleyna Tilki, Kibariye ve Furkan Palalı olacak. Kahkahaların bir an bile eksik olmayacağı Çocuktan Al Haberi Ünlüler'de sürprizlerin ardı arkası kesilmeyecek!
Sesi ve sempatikliğiyle tüm Türkiye'nin sevgilisi olan Kibariye ile genç yıldız Aleyna Tilki'nin birlikte unutulmaz bir performansa imza atacağı programda minikler Aleyna Tilki’nin şarkılarıyla coşacak. İkizlerin Aydın Kurtoğlu’nu sıkıştırdığı, Arda ve Burak Kut düetinin renk kattığı, Sefa Doğanay’ın Bülent Ersoy taklidi karşısında Nisan’ın dumur olduğu, Faik Öztürk’ün ise Çitos Efe’yle güreştiği, Efe ve Yılmaz Morgül’ün tekerleme performansının ekrana geleceği programda izleyiciler kahkahalarını tutamayacak. Ünlüler, miniklerin ilginç cevapları karşısında şaşkınlıklarını gizleyemezken, unutulmayacak anlar yaşanacak!
Loading...
Loading...